Help ook mee aan een veilig en feestelijk oud en nieuw

Veel inwoners zetten zich rond de jaarwisseling in voor hun stad. Vrijwilligers organiseren bijvoorbeeld feestelijke activiteiten voor jong en oud. U kunt ook meehelpen.

Buurt Preventie Teams houden een extra oogje in het zeil in hun wijk. Op 1 januari organiseren groepen van buurtbewoners schoonmaakacties.

Aanmelden als vrijwilliger

Bent u nog geen vrijwilliger en wilt u ook meehelpen rond de jaarwisseling in uw buurt? Medewerkers van het stadsdeelkantoor kunnen u vertellen wat er al georganiseerd is en u adviseren als u nieuwe activiteiten wilt opzetten. Meld u per e-mail aan bij uw stadsdeelkantoor:

  • Centrum: centrum@denhaag.nl
  • Escamp: escamp@denhaag.nl
  • Haagse Hout: haagsehout@denhaag.nl
  • Laak: laak@denhaag.nl
  • Leidschenveen-Ypenburg: leidschenveen-ypenburg@denhaag.nl
  • Loosduinen: loosduinen@denhaag.nl
  • Scheveningen: scheveningen@denhaag.nl
  • Segbroek: segbroek@denhaag.nl

Al vrijwilliger tijdens de jaarwisseling?

Politie en stadsdelen nemen contact op met de vrijwilligers van vorig jaar.

Meld uw activiteit

Organiseert u iets rond oud en nieuw in uw buurt? Meld u bij uw contactpersoon van de politie of het stadsdeel. Geef hierbij duidelijk aan hoe u zich gaat inzetten.

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *